11 مهر

راه اندازی بخش مشاوره و پشتیبان ویژه دانشجویان ورودی 96

خواندن

1015 دفعه

از سال تحصیلی گذشته به جهت ایجاد آشنایی و سازگاری با روش آموزش الکترونیکی و نحوه تحصیل در مهرالبرز بخش پشتیان دانشجویان جدید در مرحله ظرفیت راه اندازی شد که بسیار مورد توجه و استقبال آنان و همچنین براساس ارزیابی های آموزشی اقدامی موثر در تسهیل فریاند تحصیلی قرار گرفت.
به همین منظور و با رویکرد توسعه و تقویت بخش پشتیبانی ویژه دانشجویان جدید، حوزه مشاوره تحصیلی نیز به آن افزوده شد که از آغاز سال تحصیلی به طور اختصاصی به ارائه خدمات به دانشجویان ورودی سال 96 می پردازد.
مهندس آرش قاضی سعیدی از دانش آموختگان موفق مهرالبرز به عنوان کارشناس این دفتر زیر مجموعه معاونت دانشجویی مشغول به فعالیت می باشند که دانشجویان عزیز علاوه بر راههای ارتباطی دیگر به طور مستقیم می توانند در خواستها و سوالات و پیامهای خود را برای این دفتر از طریق بخش تازه ایجاد شده آن ارسال نمایند.
راهنمایی و رفع و رجوع مشکلات آموزشی و فنی و مشاوره در خصوص چگونگی تحصیل مناسب تر و بهره گیری خوب از ابزارهای فناوری اطلاعات در جهت یادگیری بهتر از جمله خدماتی است که توسط این دفتر ارائه می شود که حتما به زودی کلاسهای انلاینی نیز در این خصوص برگزار خواهد نمود.

 

?@moshavereh_mau
✉️این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
لینک بخش در پرتال آموزشی:
❇️lms.mehralborz.ac.ir/course/view.php?id=36

 

معاونت دانشجویی-فرهنگی مهرالبرز

نظر دادن

با ما در ارتباط باشید

خط ویژه: 57658-021

فاكس:88001270-021 

نشانی دانشگاه

تهران- خیابان کارگرشمالی- خیابان شهید فکوری، خیابان صالحی، تقاطع دانش ثانی، شماره 36
کدپستی: 1413913141(گوگل مپ)